Zábava

Vyskúšajte zábavné sociálne siete

Ak ste pripravení vyskúšať niečo nové, vyskúšajte niektoré z týchto sietí.

 
Tagged

Vyskúšajte to tu: tagged.com


Ak máte naozaj rád Facebook, dajte šancu aj Tagged. Zo všetkých zábavných sociálnych sietí www.4weld.sk/zabava-na-socialnej-sieti-/ je pravdepodobne najviac podobná tomu, na čo ste už zvyknutí. Okrem toho má viac ako 100 miliónov používateľov. Môžete zdieľať správy, fotky a ďalšie. K dispozícii sú aj spoločenské hry. Znie to dobre?

umění

 
MeetMe

Vyskúšajte to tu: meetme.com


MeetMe je sieť zameraná na stretávanie sa s novými ľuďmi. Zaujímavé je, že si môžete zarobiť virtuálnu menu, a kúpiť si veci cez svoj obchod https://ceskobudejovicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/policie-patra-po-tomto-muzi-poznate-ho-20171116.html alebo ich darovať charite. Je to podobné typickému nastaveniu Facebooku zdieľania fotografií, videí, správ a hrania hier. Celkovo je to zábavný spôsob, ako sa stretnúť s inými ľuďmi a možno dokonca podporiť aj vašu obľúbenú charitu.

 
Goodreads

Vyskúšajte to tu: goodreads.com


Ak milujete knihy, musíte sa určite pripojiť ku Goodreads. Ide o sociálnu sieť venovanú čítaniu. Môžete sa nielen stretnúť s inými ľuďmi, ktorí zdieľajú podobné záujmy, môžete si tiež prečítať skvelé nové knihy. Komunita je mimoriadne aktívna a nebudete mať problémy s hromadami pozvánok hrať hry. Bez ohľadu na to, čo chcete čítať, Goodreads má širokú ponuku.

 
Indaba Music

Vyskúšajte to tu: indabamusic.com


Ak ste ctižiadostivý hudobník, Indaba Music môže byť pre vás dokonalým online domovom. Je to spoločenstvo hudobníkov, ktorí zdieľajú hudbu a poskytujú spätnú väzbu. Existuje tiež šanca na prácu s odborníkmi, aby ste sa zviditeľnili vo svete hudby. Stránka obsahuje množstvo súťaží na skladanie skladieb pre rôznych hudobníkov. Ak nič iného, aspoň vás bude inšpirovať, aby ste sa snažili presadiť svoj sen.

podnikatelka

 
Deviant Art

Vyskúšajte to tu: deviantart.com


Ak máte radi digitálne umenie tvorené používateľmi, vrátane grafických a textových umeleckých diel, Deviant Art je to pravé miesto pre vás. Bez ohľadu na to, či ste si len prezerali tvorbu používateľov alebo chcete prezentovať vlastné zručnosti, je to zábavná komunita. Verte, že na tomto mieste strávite hodiny, keď sa pripojíte.

Ohodnoťte příspěvek