Produkty

Likér nielen pre ženy

.

Pozor na percentá

Nejaká fľaša likéru sa nájde určite v každom bare, bez nich to nejde ani na party ani na rodinných oslavách, záleží však na tom, aké množstvo alkoholu likér  https://www.phonex.sk/liker-nielen-pre-zeny obsahuje. Väčšinou je to malé percento, ale bude pre vás istejšie, ak si pred jeho konzumáciou radšej zistíte, či vám tie percentá nenarobia problémy. Pretože sú značky, s ktorými aj silní chlapi majú problém ich popíjanie ustáť. A aby toho nebolo málo, okrem množstva alkoholu je tu ešte jeden strašiak a tým je cukor. Likéry sú sladké, čo teda znamená, že obsah cukru v nich je dosť vysoký, až 100g na jeden liter a preto je namieste označenie „kalorická bomba“.

umělec

 
Likéry mnohých chutí

Občas si však túto sladkú pijatiku môžete dopriať a nemať pri tom výčitky, hlavne, ak sa z toho nestane samozrejmosť. Prípitok pri nejakej významnej príležitosti alebo zákusok s likérovou náplňou z vás alkoholika neurobí. Na výber je množstvo príchutí, ľudia sú vynaliezaví a tak skúšajú aj nové recepty z netradičných surovín na výrobu domácich likérov. Asi každému z nás hneď zíde na um ako prvý vaječný likér, klasika, ktorá v niektorých domácnostiach nesmie chýbať na Vianoce alebo Veľkú noc. Okrem neho sú známe aj likéry kávové, z whisky, mandľový či smotanový, vychutnať si ich môžete samotné alebo aj ako prísadu v miešaných nápojoch.

 
likér

Liečivé účinky

Na nejaké zažívacie problémy vám určite zaberú bylinkové likéry s liečivými účinkami, ktoré sú vyrábané v kombináciách bylín a korenín, pretože ich kombinácia s alkoholom dobre vplýva na problémy so žalúdkom alebo črevami a uľavia aj pri kŕčoch a bolestiach. Ale aj tu pozor na množstvo, liečivé účinky sa dostavia len pri dávkovaní ako pri liekoch.

.

oslava

 
Nákup cez internet

S výberom  značiek likérov, ak sa v nich nevyznáte, si ťažkú hlavu robiť nemusíte, na webových stránkach sa o nich dozviete všetko, čo vás bude zaujímať: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pred-soudem-stoji-muz-obzalovany-z-toho-ze-shodil-zenu-z-6-patra/1573345 http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pred-soudem-stoji-muz-obzalovany-z-toho-ze-shodil-zenu-z-6-patra/1573345 http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pred-soudem-stoji-muz-obzalovany-z-toho-ze-shodil-zenu-z-6-patra/1573345 množstvo alkoholu, zloženie a dokonca aj postup samotnej výroby likérov. No ako chutia, to už musíte vyskúšať sami, to ešte internet nedokáže. Vyberať si môžete podľa ceny a dobre si ich prezrieť podľa určených špecifických údajov. Existujú stránky, ktoré vám prostredníctvom aplikácie v mobile umožnia nákup nápojov, či už alko alebo nealkoholických, pohodlne a v kľude z domu.

Likér nielen pre ženy
5 (100%)1
.