Produkty

Herná konzola NINTENDO SWITCH

.


Ako uragán vletela medzi nadšených hráčov počítačových hier táto stále ešte horúca novinka na trhu, herná konzola Nintendo Switch. Po začatí predaja sa po nej len zaprášilo a ľudia netrpezlivo čakajú na ďalšie a ďalšie kúsky. To zapríčinilo veľké očakávania zo strany fanúšikov a ani samotná spoločnosť Nitendo, taký záujem neočakávala. Niet sa ale ani čomu čudovať, pretože konzola Nitendo Switch zásadne mení spôsob, akým sme konzolové hranie vnímali.

počítačová hra
 
·         Kúzlo tejto hernej konzoly spočíva v úplnej jej univerzálnosti.
·         Môžete ju pripojiť k televízii, ako klasickú domácu konzolu, tak behom pár minút pretransformovať na tzv. Handheld s 6,2 palcovou dotykovou obrazovkou a vyraziť s kamarátmi do prírody.
·         Ďalšie tromfy predstavujú špeciálne ovládače Joy-Noc, ktoré sa veľmi dobre držia a pri hre Vám poskytnú nevydanú slobodu a možnosti.
·         Ak nepotrebujete ovládače dva, teda do každej ruky jeden, môžete sa o druhý podeliť s kamarátom a užívať si multiplayerevou zábavu z hry vo dvoch.
·         Ďalej je možné spojiť oba diely do jedného komplexného ovládača a vychutnať si presnú kontrolu nad každým Vaším pohybom.
·         Na ľavom Joy-Conu potom nájdeme špeciálne tlačidlo pre zachytenie udalostí na obrazovke a ich zdieľanie na sociálnej sieti.
·         Pravý Joy Noc zase disponuje NFC modulom, ktorý je určený k interakcii s amiibo figúrkami alebo kamerou.
·         Oba Joy-Cony navyše vytvárajú natoľko detailnú hernú odozvu, že trebárs nasimuluje vibrácie kociek ľadu vo vnútri pohára.

.

volný čas
 
Aby ste sa k svojej vysnívanej, novej hernej konzole dostali čo najskôr, odporúčame vytvoriť predobjednávku ešte dnes. Hráčov túžiacich po novom, revolučnom hraní Zeldy, Maria a ďalších hier je totiž stále oveľa viac, než je spoločnosť Nintendo schopná dodať nových herných konzol Switch. Zakúpením tejto novej, modernej konzoly urobíte veľmi dobrú investíciu v oblasti hrania hier a budete stále na jej špici.

Herná konzola NINTENDO SWITCH
5 (100%)1
.